tannpuss Skrevet 23. juni 2010 #1 Skrevet 23. juni 2010 Jeg skal i bryllup neste helg og det skal holdes i et partytelt litt utenfor allfarvei. På invitasjonen står det Antrekk: etter forholdene! Hva i alle dager skal jeg gå med.............? Noen som har feiret bryllup i partytelt og kan gi meg noen tips?
Gjest Skrevet 23. juni 2010 #2 Skrevet 23. juni 2010 Hadde gått for finstasen og heller hatt en bag med varmere klær i bakhånd. Om de har partytelt bør de også å ha tenkt på varmeovner.
mamman til to gutter Skrevet 23. juni 2010 #3 Skrevet 23. juni 2010 Jeg ville tatt på meg en pen sommerkjole som gikk ca til knærne og hatt med varmere klær jeg kunne tatt på etterhvert. Og så ville jeg snakket med andre som skal dit, evt bruden og hørt hva de egentlig har tenkt:-)
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 23. juni 2010 #4 Skrevet 23. juni 2010 Var i et telt bryllup for noen år siden selv og da hadde jeg på meg penkjole.... Men jeg skulle nok hatt bunad, for fytti så kaldt det var! Regnet og var kjempe vått i gresset og begynte å blåse kaldt litt utpå natta =) I ditt tilfelle hadde jeg pynta meg og tatt med varme klær + pledd og sokker og kanskje støvletter... Hadde fest ute i hagen i fjor og utpå natta var jeg inne å fant støvlettene mine (var flere andre som hadde med seg det også) hater å fryse på bena.... =))
It's all about me Skrevet 23. juni 2010 #5 Skrevet 23. juni 2010 Fin en pen kjole som går til knærne. Ha med tights, støvletter og jakke hvis det skulle bli kaldt utover natten.
erteposen + 4 Skrevet 23. juni 2010 #6 Skrevet 23. juni 2010 Du tar med varme klær og sko som vil tåle underlaget.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå