Anonym bruker Skrevet 23. juni 2010 #1 Skrevet 23. juni 2010 *lei* Noen som har vært bort i det samme, eller på annen måte vet hvorfor den ikke går bort?
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2010 #3 Skrevet 23. juni 2010 Men om det er virus da? Jeg er liksom ikke syk ellers (litt feber og hoste bare) Og har derfor ikke dratt til legen. Men syns det begynner å drøye veldig. Er jo vondt.
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2010 #4 Skrevet 23. juni 2010 Er en helt sinnsyk hals-greie som går nå. Et eller annet møkkavirus.. Jeg har vært nesten stemmeløs i 1,5 uke, og med en hals som er så vond at det kjennes ut som jeg svelger kniver! Men ni uker? Tanta mi hadde fått beskjed om at hun måtte belage seg på tre uker... Uff... håper det gir seg raskt! God bedring!
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2010 #5 Skrevet 23. juni 2010 du bør gå til lege. ikke fordi det er noe farlig i seg selv å være syk så lenge men det kan være symptomer på andre ting.
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2010 #6 Skrevet 23. juni 2010 Hatt det sånn i tre uker snart. Er visst noe som går. Har tatt to kurer- Funker ikke. Helt jævlig. Høres ut som jeg er pissestein og fyllesjuk
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2010 #7 Skrevet 23. juni 2010 Aha, sikkert det jeg har fått da. Jeg var også hes i begynnelsen. Hadde ikke stemme i det heletatt i fem dager. Og var hes en uke etter det igjen. hi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå