Anonym bruker Skrevet 23. juni 2010 #1 Skrevet 23. juni 2010 at vi minner hverandre på dette med tepper forran vogna ol. Da jeg var ung førstegangs mamma tenkte jeg overhodet ikke over at det kunne være farlig for barnet om jeg hadde noe forran åpningen, brukte rett som det var å henge allværs jakka mi over åpningen om vi gikk inne på et kjøpesenter og barnet skulle sove. Den kunne gjerne henge der lenge også, jeg visste ikke bedre. Nå som andregangsmamma er jeg mer hysterisk når det gjelder akkurat dette. Ville aldri funnet på å henge jakka over åpningen på voga, og henger forøvrig ikke tepper over heller, det gjorde jeg ikke tidligere heller, tenkte bare ikke på at det faktisk var like ille om ikke værre å henge jakka over som å henge et teppe over. opplys gjerne hverandre, men ikke heng hverandre ut.
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2010 #3 Skrevet 23. juni 2010 Jeg var selv bare 17 år da jeg ble mamma. Men, hadde da vett nok i pappen til å tenke at barnet ikke skulle kveles! :S
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2010 #4 Skrevet 23. juni 2010 At de trengte god lufting skjønte i hvert fall jeg helt av meg selv da jeg var førstegangsmor. Har hengt teppe over vogna med alle barna, men alltid hatt god lufteåpning på sidene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå