Snilla med 3 skatter :-) Skrevet 22. juni 2010 #1 Skrevet 22. juni 2010 Når jeg da glemmer de siste flaskene i kjelne og tasser ut på kjøkkenet en stund senere og ser at flaskene ligger smeltet i kjelen, Kvalm lukt av smeltet plastik forsvinner nå ut fra mitt kjøkken og ut i den fine sommernatten. Så tenker jeg vel at det er like greit at hu mor går å koser puta før hu gjør noe mer dumt
Gjest Skrevet 22. juni 2010 #2 Skrevet 22. juni 2010 Hehe, jeg er glad jeg har mikrosterilisator. Er jo så tåkete at det er en fryd.
Fjerteberte Skrevet 22. juni 2010 #3 Skrevet 22. juni 2010 Hi hi, har kokt i stykker en del flasker og smokker opp gjennom årene ja =D
Snuppa! Skrevet 22. juni 2010 #4 Skrevet 22. juni 2010 Hehe, kanskje på tide med litt søvn ja:) Jeg har timer på platetoppen, setter på 5 min så skrur plata seg av selv, veeeldig greit:)
Ugl@ Skrevet 22. juni 2010 #5 Skrevet 22. juni 2010 Hehe..gjorde den brøleren selv en gang, skaffa meg dampsterilisator til microen dagen etter, anbefales for andre vimsete og slitne spedbarnsmødre ;-)
vaskedama+♂ 09 og 11 Skrevet 22. juni 2010 #6 Skrevet 22. juni 2010 Hadde smeltet en del flasker jeg også hvis det ikke hadde vært for timeren på komfyren! Men sååå glad jeg er ferdig med koking av flasker.. (til neste gang)
Gjest Sauen og ungene Skrevet 22. juni 2010 #7 Skrevet 22. juni 2010 Helsesøster burde montere komfyrvakt på hjemmebesøket, sånn som gamle demente får=P Med førstemann satt jeg flasker på koking, gikk inn i stuen og snakket med min mor og kjente plutselig en veldig rar lukt... Løp inn på kjøkkenet, dro vekk kjelen og satt den rett på benkeplaten... Jada, merket er der enda=P
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå