Gå til innhold

Ok, da skal jeg bli lekker til høsten (faktisk...:oD )


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå venter jeg ny sending av ekstra stekr betakaroten ( har fin og bra effekt av vanlig også, så DENNE blir nok superduperbra) i løpet av uka.

 

30days shred er sendt fra PLAY for 10 dager siden, og kan komme når som helst

 

Jeg har bestilt Rapidlash nå nettopp

 

Totalt koster det meg;- 5 kroner for DVD, 200 kr for Betakaroten og 370 for lange vipper og tettere bryn :o) Det blir 627 kroner og en del svette og skjelvne muskler i 30 dager (den tid det tar før både vippene skal bli lenger, kroppen synlig strammere og betakaroten trenger noen uker på og virke :o) )

 

Dette blir bra føler jeg :o) Optimist til det motsatte er bevist.. Så får vi se om det blir sydentur i høst til slutt...Pengene har vi, men har vi råd....Mye skulle vært gjort, men sukk....Vi trenger da sol også,- ikke sant? :oD

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva er rapidlash? Link?

 

Og hva slags betakaroten brker du (merke)? Er det den som reklameres for over alt med oransje-brune farger? Har du link til den og? Vurderer å bestille meg det selv, skjønner du. lei av å være blek..

 

Lykke til m forvandlingen :)

Skrevet

RapidLash (google det)er et "vidundermiddel" som jeg kjøpte via deres hjemmeside (produsentens hjemmeside tror jeg) som skal gi ekstra lange vipper, flere av de og tetter bryn :o) De har t.o.m egen facebookgruppe, og der skrytes det uhemmet av effekten. (så produktet på TyraShow første gang)

 

Det betakarotenet jeg kjøpte er IKKE det de reklamerer for, men et annet. Kjøpte det via Nutrivita. 165 kroner + frakt, så ble det 200. Har større mengde betakaroten enn de i helsekostbutikker, men ikke like mye som det de reklamerer for., tror jeg... Og helsekostutgaven er jeg meget fornøyd med...har i perioder tatt2 og ikke noe gulfarge på meg..Men jeg HAR blitt mer gyllen i huden, så skjønner at de som fra naturens side har en gyllen brunfarge KAN bli gule/oransje av produktet. Men mest av alt, huden generlet har blitt mindre tørr på kroppen og glattere og mykere i ansiktet.

 

Og treninga skal bare bli deilig og prøve..Er litt lei elipsemaskin nå...Hadde håpet det var jogging som gjsldt, men med regn, under 10 grader og kuling fra nord-vest gidder jeg ikke.....Og folk her inne skryter jo uhemmet av 30days, så den MÅ jo virke da????:oD

 

Skal lete linken til RapidLash.....:oD

Skrevet

Til Gemini7; jeg har brukt merket Sunny Tan i nesten 2 mnd (så annonse for det her inne på nettet en plass) har aldri vært så gyllen og fin! (ikke har vi mye sol heller her oppe i nord...!!!) Jeg har lys, ømfintelig hud, men er som sagt ganske gyllen nå;-)

Skrevet

Takk for info, begge to! :) Lyst til å prøve betakaroten jeg også, men usikker på hvor jeg bør kjøpe og kvaliteten på de ulike merkene. Men da vet jeg at Sunny tan er anbefalt:)

Skrevet

Krokanrullen: Kan du "garantere" at det funker? Jeg er hvit som et laken, men har fin hud da. Men bittelitt farge nå på sommeren hadde ikke vært å forakte, men jeg er skeptisk til sånne ting...

Skrevet

Hvor lang tid tok det forresten før du merket forskjell?

Skrevet

Jeg har trent 30 day shred i litt over en måned nå og merker allerede resultater! Flatere mage med tegn til muskler, og mer muskuløse armer.

 

Har også bestilt betakaroten, og burde få dem i posten snart.

 

Takk for tips til Rapidlash! Jeg har selv brukt MD Lash Formula og har fått betydelig lengre vipper. Men den kostet 1000 kroner! Rapidlash var jo en god del billigere! Blir nok til at jeg bestiller den når jeg har brukt opp MD Lash formulaen min. :-)

 

Lykke til med forvandlingen! Vi kommer til å bli dødslekre! ;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...