Anonym bruker Skrevet 18. juni 2010 #1 Skrevet 18. juni 2010 Han har fått beskjed om at han har evnene, men han har aldri tenkt noe på det. Så var vi på hyttetur nå da, og han hadde med seg fiskestang og skulle fiske og kose seg. Han dro alene, 1 km og gå inn til vannet. Han dro, og etter en time var han tilbake igjen. Han fortalte at når han sto der alene og fisket så så han plutselig ei jente komme løpende ned mot han, med en stor og kraftig mann med kniv bak seg. Han hadde hørt masse skrik og hyl. Han orket ikke være der mer, ble jo livredd stakar. Følte noen sto og så på han. Jeg fikk hvertfall grøsninger når han fortalte det ..
Anonym bruker Skrevet 18. juni 2010 #2 Skrevet 18. juni 2010 Han hadde ikke tilfeldigvis en aldri så liten tjall med seg i sekken?
Anonym bruker Skrevet 18. juni 2010 #4 Skrevet 18. juni 2010 Haha nei.. driver ikke med slikt Men hytteturen ble jo litt ødelagt da.. valgte den plassen kun fordi det var gode fiskemuligheter der. Og etter den hendelsen turde han ikke dra tilbake dit .. HI
Anonym bruker Skrevet 18. juni 2010 #5 Skrevet 18. juni 2010 stakkars mann om han ser slike forferdelige ting...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå