mamma 2006 & 2010 :) Skrevet 18. juni 2010 #1 Skrevet 18. juni 2010 Noen her som har erfaring med det? funker det? ble du sløv?? kjørte du bil ??
snartmammapåny Skrevet 18. juni 2010 #2 Skrevet 18. juni 2010 Tr det mot reisesyke (også nå når jeg er gravid) Blir ekstremt sløv, klarer ikke unngå å sovne. Døser bort, men på reise så går det jo bra (så lenge jeg ikke kjører selv da) Kjører ikke bil på de pillene iallefall, jeg reagerer iallefall alfor søvning på de til å sette meg bak rattet.
mamma 2006 & 2010 :) Skrevet 18. juni 2010 Forfatter #4 Skrevet 18. juni 2010 takk for svar, fått det på resept i dag,pga kvalmen min, kaster opp hveeeeeer dag, og har nå gått slik i 10 uker, er 19 uker på vei, men da jeg leser på det står det jo at det kan skade fosteret og kan være farlig og kjøre bil. så da ble jeg skeptisk, derfor jeg må høre om fler som har brukt det.. .
mamma 2006 & 2010 :) Skrevet 18. juni 2010 Forfatter #5 Skrevet 18. juni 2010 regner vel med legen vet hva han skriver ut.. men blir litt skeptisk..
snartmammapåny Skrevet 18. juni 2010 #6 Skrevet 18. juni 2010 De er godt utprøvd på gravide, så de skal være liten fare for fosteret Må inrømme at jeg har tatt de et par ganger om jeg skal noe spesielt mot gravid kvalmen og, men først og fremst nå i graviditeten da min bilsyke har vært 100 ganger verre. Fikk og resept hos legen, og de vet nok stort sett hva de gjør
Venter på lillebror-Høygravid! Skrevet 18. juni 2010 #7 Skrevet 18. juni 2010 Heisann! Tok det når jeg tok båten til Danmark for etpar uker siden. Jeg jobber sammen med en lege og hun sa at det var greit å ta, hvis jeg ikke hadde tenkt å føde innen de neste 6 timer, hehe. Dette fordi babyen blir litt sløv og slapp av det på samme måte som du kan bli. Ellers ikke noe farlig...men vet ikke hvordan det er med daglig bruk da. Jeg kjørte bil, ble litt søvning med en gang, men innen vi var fremme (3 timer) var det gått over.
Venter på lillebror-Høygravid! Skrevet 18. juni 2010 #8 Skrevet 18. juni 2010 Glemte det viktigste da kanskje, det funker!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå