Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Leser på pakken at man burde drikke 3-4 kopper om dagen, vil det si at det da ikke har noen hensikt å bare drikke en..? Synes 4 kopper var litt drøyt mye. Og hva er egentlig forskjellen på denne teen og kapslene, skal de ha lik virkning?

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har hørt man må drikke så sinnsykt mye te hvis det skal funke. Kapslene er myyye mer konsentrert. Jeg begynte på kapsler i stedet. Tar 2 kapsler hver dag.

Skrevet

heia :)

 

jeg brukte kapsler på førstemann... tror det fungerer like greit, og så slipper du å helle i deg alle koppene med te..

 

 

Skrevet

Tar også kapsler da jeg hørte at teen smakte så dårlig.

De kapslene jeg tar, må jeg ta 5-6 om dagen.

Skrevet

Hva skal bringebærteen hjelpe for..??

Skrevet

helt utrolig. BrigebærteBLAD te, kjøpes på helsekost og har posetiv effekt på livmor (modning eller nåkka sånt) Fødtseln til søstra mi starta ganske fort etter hun begynte.

Æ har kjøpt kapsla men æ spyr av lukta av dæm.. har så lett før å brekke mæ no som æ e gravid..

Skrevet

hehe, blir og dårlig av lukta av dem. Er kjempeglad det har kommet ny boks med kapsler som man bare trenger 2 av.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...