*Emma & Mathias*spire i magen* Skrevet 16. juni 2010 #1 Skrevet 16. juni 2010 Niesen min skal konfirmeres til høsten, og hun ønsker seg penger.. Tenker å gi 1000 kr, er det en grei sum å gi? Vi har en nært og godt forhold, så jeg føler at jeg ikke kan gi mindre iallefall.. Men det er vel heller ikke for lite?? Hva gir dere til konfirmanten?
Lemonia Skrevet 16. juni 2010 #2 Skrevet 16. juni 2010 Jeg synes det høres greit ut, virker som en vanlig sum å gi. Det eldste tantebarnet vårt (på mannens side) konfirmerte seg i år, vi gav 1500 kr. Vi er ikke så veldig nær siden vi bor i forskjellige landsdeler og sees 1-2 ganger i året.
dollypopp *tvillinggravid* Skrevet 16. juni 2010 #3 Skrevet 16. juni 2010 Vi gav 1500 til min nevø som jeg var veldig nær før,har ikke hatt like mye kontakt de siste årene, men han er fortsatt mitt hjertebarn:-) Mine andre søsken gav 500 og 1000.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå