Anonym bruker Skrevet 15. juni 2010 #1 Skrevet 15. juni 2010 Har ikke sett på mange uker, og det var jammen godt å se at det var litt "framgang"
Anonym bruker Skrevet 15. juni 2010 #2 Skrevet 15. juni 2010 Halleluja! Men hvorfor vil de ikke fortelle det......?
Anonym bruker Skrevet 15. juni 2010 #3 Skrevet 15. juni 2010 Hva skjer??? Kan noen oppdatere en stakkar?
Anonym bruker Skrevet 15. juni 2010 #4 Skrevet 15. juni 2010 Har ikke fått sett på en stund..Har det endelig skjedd noe? Hvordan er det med Mimi, Har hun fortalt noe?? Ble dødsnysjerrig. Gleder meg villt til 12
Anonym bruker Skrevet 15. juni 2010 #7 Skrevet 15. juni 2010 Bor ikke i Norge, og er kommet lenger i serien her! Carrie blir gravid med Austin, men tør ikke å fortelle det. Hun skjuler graviditeten til hun er langt på vei, og innser at hun blir nødt til å avsløre det. Etter mye om og men avtaler hun å møte Austin, men hun kræsjer med en trailer og dør når hun er på vei for å møte han. Så skjer det en hel masse drama etterpå siden det kommer frem at hun var gravid da hun døde, og det blir funnet en dagbok der hun forteller at Austin var faren. Veldig trist, og kjempespennende!!!
Anonym bruker Skrevet 15. juni 2010 #9 Skrevet 15. juni 2010 Oi, skjønner at det skjer mye fremover...men det kommer sikkert til å ta en evighet før hun dør på "våre skjermer".
Anonym bruker Skrevet 15. juni 2010 #10 Skrevet 15. juni 2010 Næsj, carrie og austen flytter til sveits (will flytter med de) og de skal prøve å lage barn!
Anonym bruker Skrevet 15. juni 2010 #11 Skrevet 15. juni 2010 http://en.wikipedia.org/wiki/Carrie_Brady De gifter seg og flytter til Sveits.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå