Gå til innhold

Vondt når jeg hoster og nyser!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det normalt at det kan gjøre vondt i siden når man nyser og hoster, sånn midt i livmora på sia? her er det på venstre side, da han til vanlig ligger.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Akkurat samme her.. Veldig vondt! Prøver nesten å holde igjen litt når jeg må nyse for det river skikkelig i siden og litt oppå. Det er nok bare at i det du nyser og hoster så trekker musklene i magen seg sammen og det vil kjennes som det strammer skikkelig fordi det er liten plass der fra før. Tror hvertfall ikke det er farlig :) du kan jo spørre lege/JM om det :)

Skrevet

kjenner meg godt igjen.. bare at her kommer smerten nede midt i på en måte.. er skikkelig vondt. kommer tilogmed noen tårer innimellom... men tror ikke at det er farlig på noen måte egentlig.. har ikke kommet på å ta det opp med jm enda..

Skrevet

Takk for svar :). Skal på ekstra kontroll hos jordmor på onsdag skal høre med han da. Har no ellers vært greit med liv i forhold til at jeg faktisk har sovet det meste av dagen:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...