Anonym bruker Skrevet 14. juni 2010 #1 Skrevet 14. juni 2010 Vi skal reise i oktober å gifte oss i all hemmellighet, å fikk bekreftet datoen i dag:))) Andre som har giftet seg på en ambassade å kan kommer med erfaringer ) Sååååå lykkelig )))
Anonym bruker Skrevet 14. juni 2010 #2 Skrevet 14. juni 2010 Ååå gratulere, det vil jeg også gjøre.. Har sagt til typen min jeg vil bli fridd til i Paris eller gifte meg der.. :-) Det blir sikkert helt fantastisk!
Anonym bruker Skrevet 14. juni 2010 #3 Skrevet 14. juni 2010 Giftet oss på ambassaden i Paris for to år siden, med de nærmeste vennene. Gled deg:-)
Anonym bruker Skrevet 14. juni 2010 #4 Skrevet 14. juni 2010 Takk takk ) Til deg som giftet deg der for to år siden: Man skal vell ha med ringene dit? Var litt usikker på hvordan det gikk for seg siden man er så kort inne:)) Ja holder på å ser på hoteller å kjoler nå) Har funnet et flott hotell med ballkong og utsikt til eiffel tårnet:)) For en lykkerus å få det bekreftet )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå