Alltid usikker+2 prinsesser Skrevet 13. juni 2010 #1 Skrevet 13. juni 2010 Hei! Skriver her fordi her er det flest folk. Vi har en Maxi Cosi Cabrio fra vårt første barn og plannlegger å bruke den den til barn nr 2 som kommer når som helst, men har oppdaget under vaskingen idag at vi mangler den seteforminsker til nyfødte eller hodepute eller hva den for noe heter. Er det noen som vet hvor jeg kan få kjøpt bare denne delen? Har prøvde å se på internettsiden til Maxi Cosi, men finner ingenting Har absolut ikke lyst til å gå ut og kjøpe en helt ny bilsete pga dette. grrr
Anonym bruker Skrevet 13. juni 2010 #3 Skrevet 13. juni 2010 Ta kontakt med en forhandler som selger Maxi Cosi og hør om det er mulig å bestille delen. Jeg har bestilt ny del til Maxi Cosi, riktignok isopor, men det var ikke noe problem å få tak i.
Alltid usikker+2 prinsesser Skrevet 13. juni 2010 Forfatter #4 Skrevet 13. juni 2010 Tusen takk for svar! Da vet jeg ihvertfall at jeg kan prøve å få tak i en ny seteforminsker, og om jeg ikke får det så er det ikke krise. Skjønner ikke hvor det har blitt av den. Både seteforminskeren og ammeputa vi hadde er mystisk forsvunnet.
Anonym bruker Skrevet 13. juni 2010 #5 Skrevet 13. juni 2010 Vil anbefale deg å prøve å få tak i den. Den sitter i for en grunn. Mer behagelig for minsten, det er minsten som skal ha behaget og ikke foreldrene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå