Anonym bruker Skrevet 12. juni 2010 #1 Skrevet 12. juni 2010 Min nåværende kjæreste har et lite barn (ble slutt mellom dem like etter hun ble gravid). Har gitt klar beskjed at det ikke er noe mellom han og barnets mor, men i det siste har det sneket seg en liten vond tanke i bekhodet mit. Pleier ikke være sjalu av meg. Men, plutselig er han singel på FB Hun er tilgitt og lagt til vennelisten hans igjenn Mye sms og veggmeldinger frem og tilbake i flørtende tone Bare redd for å miste han. Og når jeg spør sier han at han ikke vil ha henne, men virker snart ikke slik lengre
Anonym bruker Skrevet 12. juni 2010 #2 Skrevet 12. juni 2010 Om han plutselig er singel så er dere vel ikke kjærester, skulle jeg tro
Anonym bruker Skrevet 12. juni 2010 #3 Skrevet 12. juni 2010 det jeg å mente.. men sier det er meg han vil ha.. Hi (forirra og trist til tusen)
Anonym bruker Skrevet 12. juni 2010 #4 Skrevet 12. juni 2010 Hehe! Tipper han vil ha i pose og sekk så han putter posen i sekken og er såre fornøyd han;) Kvitt deg med premieklovnen du!
Anonym bruker Skrevet 12. juni 2010 #6 Skrevet 12. juni 2010 skal møte ham i kveld... da er det enten eller.. bare meg, eller ikke meg i det hele. krever ikke at han ikke skal snakke med henne, da hun er mora til ungen, men slutt på flørting etc, ellers kan han glemme meg (bare håper jeg er like sikker i kveld, vil ikke miste ham) Hi
Ugl@ Skrevet 12. juni 2010 #7 Skrevet 12. juni 2010 Du har en "kjæreste" som vil framstå som singel på facebook og kaller ham fortsatt kjæreste? Slike kaller man elsker og kansje venn, men ikke kjæreste. Er nok typen som vil spille på flere hester sikkert, og ikke noe å satse seriøst på i hvertfall.
Anonym bruker Skrevet 12. juni 2010 #8 Skrevet 12. juni 2010 Men hvorfor er han "singel" på fb, hva sier han til det? Må da ha spurt han om det vel??
Anonym bruker Skrevet 12. juni 2010 #9 Skrevet 12. juni 2010 oppdaga det ikke før i går, skal spørre når jeg treffer han i dag Hi
Anonym bruker Skrevet 12. juni 2010 #10 Skrevet 12. juni 2010 Høres ut som at dere har en komunikasjons svikt.
Anonym bruker Skrevet 12. juni 2010 #11 Skrevet 12. juni 2010 Okei. Vel, spør ham om disse tingene, men prøv å ikke anklag før du vet om det finnes noen grunn. Men høres litt rart ut at han har satt seg som singel ihvertfall, der bør han ha en god grunn!! Hvor lenge har dere vær sammen? At han og eks er venner igjen og har en god tone, er jo egentlig et sympaisk trekk, og veldig bra i lengden, gjør jo samarbeidet om barnet mye enklere, som også vil gjøre ting lettere for deg. Men FLØRTer de, er det jo en helt annen ting.. Kan du gi et eksempel på ting de skriver?
Anonym bruker Skrevet 12. juni 2010 #12 Skrevet 12. juni 2010 Oppdaga at han stod som singel da jeg så at de var venner igjenn meldinger type "så den fete buksa i dag, men er vel for feit blitt" "med den digge kroppen din er du jo fin i allt" Vi har vært sammen nesten 6mnd var 11mnd siden de gikk i fra hverandre før vi møttes HI
Anonym bruker Skrevet 12. juni 2010 #13 Skrevet 12. juni 2010 han kan ha stått som singel før. bare jeg som ikke har sett det Hi
Anonym bruker Skrevet 12. juni 2010 #14 Skrevet 12. juni 2010 Send en forespørsel om forhold til han på facebook. Avslår han den sier det vell sitt..
Anonym bruker Skrevet 14. juni 2010 #18 Skrevet 14. juni 2010 Men va står det på forholdsstatusen hans? Står det det at han er SINGEL; eller er det ingen status som sier noe om forhold?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå