Anonym bruker Skrevet 10. juni 2010 #1 Skrevet 10. juni 2010 Jeg hadde ekstremt mange. Ler av meg selv i dag. Jeg syntes ikke det var pent med "knær" i jeansen. Så jeg prøvde å aldri bøye beinet med jeans på. Grådig slitsomt i lengden. Jeg gikk seriøst inn for en lang periode at ingen skulle se meg fra siden. (stygg profil trodde jeg) Og det var enda mer slitsomt. Jeg trodde jeg fikk bart av å bruke vaselun på leppene. Jeg trodde at om jeg masserte håret veldig forsiktig med shampo så var bedre enn å gni. Hallo? Gikk vel med skitten hår i åresvis. Hadde lest at vind skadet håret og ble dermed redd for håret hver gang det blåste. Begynte mye seinere med sminke og napping av øyenbryn enn mine jevngamle. For tenk ja, om vi strandet på en øde øy uten pinsett og mascara. Da skulle vi se hvem som var naturlig pen og hvem som var jukse-pen! Sørlig.. Jeg hadde lest i Starlet at man kunne øve på å kysse ned i en pasjons(?)frukt. Og jeg øvde og øvde. Jeg var livredd for å få pissegult hår av sola. Så sikte neg med tilfellet hår i mange år. Og sikkert mye, mye mer. Huff hehe.. Dere da? Noen som var like tett som meg? ;-)
Anonym bruker Skrevet 10. juni 2010 #2 Skrevet 10. juni 2010 HI Solet meg med tildekket hår i åresvis skulle det stå. Automatisk ordbok.
Anonym bruker Skrevet 10. juni 2010 #3 Skrevet 10. juni 2010 Jeg synes streng var kult. Men, fikk aldri den strengen på tenna. Og jeg ville være smålubben. Fordi jeg var pisslei at INGEN bukser var stramme rundt lårene på meg. Jeg synes det var fint. I dag er det forresten helt motsatt. Dessuten fikk jeg det for meg at det var mye kulere å høre på den særeste musikk jeg kunne finne - i steden for å høre på det alle andre hørte på. Jeg klarte nemlig aldri å følge med på hvilken musikk alle andre hørte på - så jeg pugget alle sanger og fakta om sære sangere! Æsj!
Anonym bruker Skrevet 10. juni 2010 #4 Skrevet 10. juni 2010 Dette var morsom lesning:-) Jeg var nok mer opplyst enn deg, kommer ikke på noe som ligner på dette, nei:-) Men takk for latteren:-D
Anonym bruker Skrevet 10. juni 2010 #5 Skrevet 10. juni 2010 Jeg tvingte pappa til å abonnere på Illustrert Vitenskap i en evighet fordi han jeg var forelska i leste det. Vi tørka bananskall og røykte det, for det var en "sunn" måte å bli rusa på. Jeg kjøpte meg Buffalo-sko fordi det var inn, men luta med ryggen fordi jeg blei så drithøg av det. Jeg lo på en annen måte fordi jeg hørte latteren min på film en gang og syns den hørtes så teit ut. Men det ble for slitsomt i lengden. Har sikkert flere, jeg også, men kommer ikke på noen nå..
The Bad Gal Skrevet 10. juni 2010 #6 Skrevet 10. juni 2010 Hahaha, mange morsomme ting som foregikk i hodet ditt, HI.:-))) Hadde mye sånt selv, men må nok tenke litt før jeg kommer på alt. Av det jeg husker: -Hadde litt mellomrom mellom fortenna som jeg hata, så klistra alltid en hvit tyggis på innsida av tennene og trodde at det ble fint på bilder... -Jeg gikk alltid i joggedress/treningsklær, for jeg var redd for at ikke folk skulle se at jeg var idrettsjente. Om jeg hadde på jeans måtte jeg alltid ha med joggebukse i en sekk, slik at jeg kunne bytte om jeg følte meg for jålete, hahaha. -Jeg ville heller ikke bli sett i profil, likte ikke nesen min. -Jeg ville ikke ha pupper, så jeg brukte klær som pressa de flate og som skjulte de små myggstikkene jeg hadde da, gjerne store merker på brystet på genseren, da så jeg flat ut. (nå har jeg store pupper, så lurer på å prøve samme trikset, hehe) -Jeg ville at alle skulle tro jeg var drittøff og "mørk" i sjelen, så jeg hørte på black metal på walkman og cd-spilleren drithøyt på bussen, ødela vel en del av hørselen min der, ja. Needless to say: jeg gikk kledd i helsort i den perioden... -Jeg ville at folk skulle tro jeg var utenlandsk. Er mørkhåra og brunøyd og får grei farge, så innbilte meg at jeg kunne se eksotisk/sydlandsk ut. Noen gutter lurte på om jeg var fra Russland, det må vel være det eneste "eksotiske" jeg har blitt forveksla med. Off, er det mulig!?!? *krype opp i sitt eget rumpehull av skam* men jeg er ikke pingle!
Anonym bruker Skrevet 11. juni 2010 #7 Skrevet 11. juni 2010 Takk for at du minnet meg på tyggis bak tenna. Hadde glemt det haha.. Er det mulig? HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå