Minimo <3 Skrevet 10. juni 2010 #1 Skrevet 10. juni 2010 Er i uke 36 + 5 idag, og har da hatt småtten i seteleie i ukesvis! Trodde jeg Men det viste seg at fastlegen min er helt amatør Han har visst festet seg med hode ned allerede For LEEENGE siden Og idag morges, så hadde jaggu magen sunke ned masse Har hatt kraftige maserier i 3 uker no +.. Og forferdelig knivstikkende smerter nedover i underlivet! Sover ikke om natten og har skikkelig bekkenløsning! Er møkk lei no!
ma♥med 2 små jenter♥ Skrevet 10. juni 2010 #2 Skrevet 10. juni 2010 Det var jo en god nyhet for deg Slipper litt bekymringer, da Skjönner at du er lei... Jeg ligger også våken timesvis hver natt. Slitsomt!! JM sa det kom av at östrogennivået synker...Mange som har det sånn ved overgangsalder også.. Jeg er 36+1 med nr.2. aldri hatt maserier, men har mye kynnere. Hvordan kjennes maserier ut egentlig?
Minimo <3 Skrevet 10. juni 2010 Forfatter #3 Skrevet 10. juni 2010 litt svakere enn rier, og de kommer når de vil Dritt ekkelt! Har blanding av maserier og kynnere! maserier kommer gjerne når jeg sitter i ro eller ikke gjør noe særlig.. kynnere kommer med en gang jeg beveger meg Helt på tryne!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå