Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #1 Skrevet 8. juni 2010 eller skulle dere ønske noe var annerledes på dem, som f.eks annen hårfarge, øyefarge el.lign?
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #2 Skrevet 8. juni 2010 hva er det for et spørsmål??? finnes det virkelig noen som kunne tenke seg barna sine annerledes enn de er? IKKE jeg i allefall!!
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #5 Skrevet 8. juni 2010 Veldig! Yngstedatteren min er det vakreste barnet jeg har sett. Mørkt krøllete hår, nydelig munn og nydelige grønne øyne. Får mye oppmerksomhet på grunn av henne. Eldstedatteren min er også nydelig. Er veldig fornøyd med begge to. Er spent på hvordan den tredje kommer til å se ut:)
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #6 Skrevet 8. juni 2010 Det hadde ikke gjort noe om yngste hadde øyne og ører fra min side av familien. Men hun er selvsagt nydelig som hun er også
Adele Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Skrevet 8. juni 2010 #7 Skrevet 8. juni 2010 Fornøyd? Må de leve opp til en viss standard hjemme hos deg? Æsj, jeg blir kvalm.
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #8 Skrevet 8. juni 2010 Selvfølgelig, han er jo verdens vakreste gutt. Husker jeg var så redd for å ikke kjenne han igjen på sykehuset da pleierne passet på ham en natt da han var nyfødt, men han var jo så mye penere enn alle de andre abyene, null problem :-)
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #9 Skrevet 8. juni 2010 så klart det finnes noen som kunne ønske at ungen for eksempel hadde lange lokker istedenfor tynt pistrete hår. Det betyr jo ikke at man ikke elsker barnet sitt for det.
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #10 Skrevet 8. juni 2010 "Det hadde ikke gjort noe om yngste hadde øyne og ører fra min side av familien" Du høres ikke noe SÆRLIG overflatisk ut!!
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #11 Skrevet 8. juni 2010 Dere må ikke inbilde dere et sekund at den stakkars ungen som har foreldre som innerst inne ønsker seg at de så annerledes ut ikke senser det! MAKAN..... stakkars barn!
Gjest ->>- Skrevet 8. juni 2010 #12 Skrevet 8. juni 2010 Nei, åpenbart ikke. Har ikke meldt dem på LANO-perversjonen.
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #13 Skrevet 8. juni 2010 ungen min er helt nydelig, kunne ikke blitt vakrere! Men det er lov å spørre om hva man vil, og nå lurte jeg på om det er noen som innerst inne skulle ønske at ungen var søtere, blondere, mørkere, nettere, kraftigere eller et eller annet. HI
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #14 Skrevet 8. juni 2010 kjempe fornøyd Hun er verdens herligste jente å sjarmerer alle men uansett hvordan hun hadde sett ut hadde jeg vært fonøyd å syntes hun var verdens herligste! er spent på om gutten ligner henne, men han vil uansett også være verdens herligste
Musemor med tre søte små Skrevet 8. juni 2010 #15 Skrevet 8. juni 2010 Ønsker intet anderledes. Han er perfekt i mine øyne ;-D
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #17 Skrevet 8. juni 2010 Nei overhodet ikke. Prøvde både å bytte ham og legge ham igjen på fødeavdelinga, men var pent nødt til å ta han med hjem...
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #18 Skrevet 8. juni 2010 barna mine er verdens vakkreste:) det syntes eg helt oppriktig:) problemet er at eg aner virkelig ikke om andre syntes det...vet ikke om mine barn er reknet for å være spesiellt pene eller ikke.... slik trur eg alle mammaer har det...
Emil & Røra Skrevet 8. juni 2010 #19 Skrevet 8. juni 2010 Det var mange bedreviter svar du hadde fått :-) Selvfølgelig er det mange som tenker at det hadde vært bedre om noen trekk var annerledes enn de er. Det å rope så høyt fy er bare å skape enda dårligere samvittighet hos noen. Selvfølgelig kan man både synes barnet er det nydeligste i verden OG ønske at de heller hadde fått nesa til faren.
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #20 Skrevet 8. juni 2010 Ja, er særdeles fornøyd. Mamma syns jeg er verdens vakreste også har hun sagt! =)
Rampongi Skrevet 8. juni 2010 #21 Skrevet 8. juni 2010 hahaha, så mange artige svar du fikk. Jeg er veldig fornøyd med utseende til jenta mi. Hun er alldeles nydelig. Jeg skulle ønske hun arvet sin fars lange pene ben og ikke klumpføttene mine, men hun takler det sikkert greit.
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #22 Skrevet 8. juni 2010 Jeg er ganske langt fra overfladisk, og syns jenta mi er kjempefin. Selvsagt! Men det hadde altså ikke gjort noe. Men det gjør ikke noe at hun har de øynene og ørene hun har heller
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2010 #23 Skrevet 8. juni 2010 Herrefred så hårsåre dere er. Dersom man har barn med svært utstående ører f.eks, så skulle man vel naturlig nok ønske de slapp å ha det. Mine barn er perfekte da;)
Anonym bruker Skrevet 9. juni 2010 #25 Skrevet 9. juni 2010 Gutten har noen utstående ører vi ikke vet hvor kommer fra..."det går seg til";- fikk vi høre rett etter fødsel,- ja,- liksom...BLir jo verre for hver dag.. MEN, jeg synes de gir ham sjarm og et særpreg og står så godt til hans personlighet..Triveligere unge finnes ikke...Blid, og spøker med folk og bare kjempegod ) Men tenker litt på om han kan bli mobbet for de senere..JEG vil ikke endre på de søte ørene, men kanskje vi må..Derfor kan jeg ta med i og teke at ørene skulle vært "normale"... Søstera blir bare penere og penere for hver dag...Litt mørkere humør, kortere lunte og tristere i sinn,- men også veldig god, veldig flink og vet og vise at hun er glad i oss alle..Til tross for at hun er sint og synes mye er "urettferdig"....) Så kunne vel ikke fått mer perfekte unger til oss selv...Vel,skulle øsnke de sov mer og bedre da )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå