Gå til innhold

Hvor kan jeg finne babygardiner? Som er for gutter?


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg syns ikke Kid og Princess har noen fine baby gardiner til gutter. Jeg er helt blank, hvilkene andre steder kan jeg finne det? :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg fant blå Ole Brum gardiner på Jysk. Men det er jo et par år siden da. Men godt mulig du finner der nå også!

Skrevet

jeg fant noen fine på ikea:). lyse og fine med en "bord" med mønster av små båter o.l i delikate farger. jeg synes heller ikke de hadde noe fint på princess og kid, dær det meste var glorete i allt for sterke farger eller rett og slett stygge mønster.

Skrevet

sparkjøp, jysk og slike butikker har mye gardiner.. ;)

 

Og skeidar, living, bohus og slike kjeder har ofte eget barnesortiment.

 

Nå har jeg ikke vært på gardinjakt helt enda så jeg vet ikke om de har noe fint å tilby i år..

Skrevet

Hva med å kjøpe stoff på stoff og stil? Lurer faktisk på om de ikke kan sy gardiner til deg der også...

Gjest Sharazi
Skrevet

Jeg kjøpte gardiner på Ikea som passer både til jente og gutt, men de har typiske guttegardiner der også. Men gardinene der er lange, så du må sy litt!

 

Selv klipte jeg og la opp gardinene selv, så sydde jeg et sengeteppe og to puter av restene, så jeg fikk mye for pengene! Men som sakt, du må sy..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...