Anonym bruker Skrevet 6. juni 2010 #1 Skrevet 6. juni 2010 Saken er at jeg har vært gravid, men fosteret døde og jeg har altså hatt en medisinsk abort for å få det ut da det ikke satt i gang av seg selv. Så hvor lenge kan jeg forvente å blø? Noen erfaringer?
Anonym bruker Skrevet 6. juni 2010 #2 Skrevet 6. juni 2010 Jeg har nettopp vært igjennom en med. abort (cytotec-piller) og blør litt på og av. Er 5 dager siden. Fikk beskjed om at jeg kunne forvente å blø opptil 3 uker og så få menstruasjon etter 4-6 uker.
Anonym bruker Skrevet 6. juni 2010 #3 Skrevet 6. juni 2010 Hei. Takk for svar. Det var det de sa til meg også, men jeg tenkte jeg skulle høre litt rundt. Jeg har tatt cytotec og mifigyn (?) for å få i gang aborten siden det ikke skjedde av seg selv.. Så det blir jo akkurat det samme egentlig..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå