Anonym bruker Skrevet 4. juni 2010 #1 Skrevet 4. juni 2010 hei har prøvd å gi henne kneip med ulike typer pålegg...men neida...hun brekker seg og nekter å ville ha det. så tenkte jeg at kanskje jeg skulle prøve noe mykt i starten heller...joda jeg gav henne en liten bit loff (helt vanlig uten skorper)og hun spiste det. og jeg stolt som en hane på at hun ville spise dette i hvertfall....men det varte ikke mange små bitene, ble bare 3 små biter og så kaaaaaaaster hun opp så det hodler ved matbordet. hva kan det være ? noen som har opplevd eller kan tenke seg hva det kan være ?
Anonym bruker Skrevet 4. juni 2010 #2 Skrevet 4. juni 2010 Veldig mange unger brekker seg av mat med biter og klarer ikke spise dette før de er gammlere. Vent en stund og prøv igjen. Loff og boller er ikke så lurt siden de kleber seg og blir klumper som kan sette seg fast i halsen. Prøv heller igjen med grovbrød om en stund. Enn så lenge kan du gi henne moset middag, grøt og fruktmos.
Anonym bruker Skrevet 4. juni 2010 #3 Skrevet 4. juni 2010 ja da får jeg gjøre det men om dem brekker seg så trodde ikke jeg det kom en god haug spy (melkeblanding ting).... HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå