Anonym bruker Skrevet 3. juni 2010 #1 Skrevet 3. juni 2010 Søkte om os i slutten av januar og i midten av mai fikk jeg brev om at søknaden var godkjent. Har søkt på nav.no, men jeg kan ikke finne ut når det er utbet.dato. Det sto heller ikke noe om dette i brvet jeg fikk. Noen som vet? Og er det fast dato hver måned?
noLadyjustME Skrevet 3. juni 2010 #2 Skrevet 3. juni 2010 Skal være på konto til 20ende hver mnd ( utenom i mai og desember), tror det står under pensojn mm.
Anonym bruker Skrevet 3. juni 2010 #4 Skrevet 3. juni 2010 har du vært på sosialen i mellomtiden? Hvis du har det sender nav refussjon krav til sosialkontoret deretter må de sende det tilbake. Der igjen må nav sende det langt oppi nord et sted så kommer pengene. Min ble godkjent slutten av april og fikk utbetalt 2 uker etter ca.
Anonym bruker Skrevet 4. juni 2010 #5 Skrevet 4. juni 2010 Takk for svar KatrineM/LukasDominik og "Annie" Har ikke mottatt sosialstønad eller andre stønader så da satser jeg på at det kommer rundt 20.juni da;) HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå