Gjest Sharazi Skrevet 1. juni 2010 #1 Skrevet 1. juni 2010 Lurer på om jeg skal glede eller gruer meg, jeg! Men uansett så skal jeg bli mamma i løpet av juni måned! To uker igjen til termin i dag!
<3Minesmå<3 Skrevet 1. juni 2010 #2 Skrevet 1. juni 2010 Jeg også! :-) Både gleder og gruer meg jeg! Har 3 uker igjen til termin jeg da. :-)
sossi Skrevet 1. juni 2010 #3 Skrevet 1. juni 2010 Venter nummer 3 19.juni. Første gang hadde man jo ikke peil på hva man skulle gjennom. Leste litt i en gravidebok, men infoen der var jo helt på jordet i forhold til hvordan min fødsel utartet seg. Tror det er veldig greit å ikke vite...uansett hvordan det blir så er det noe du ikke kan sammenligne med ting som du har opplevd tidligere. Uansett hvor lang tid det tar er det kort tid sett i forhold til resten av livet Har du lang fødsel kan du be om smertestillende bla epidural. Har du kort fødsel er du fort ferdig... Gled deg til den lille babyen og at du skal holde den i armene dine...det er LYKKE!!!
mor,2 prinser & 1 prinsesse <3 Skrevet 1. juni 2010 #4 Skrevet 1. juni 2010 Jeg venter nr 3 i løpet av denne mnd, terminen er 20.juni, så fikk høre hodet har festet seg, så nå håper jeg bare ting skjer snart fordi jeg er sliten ; ) Men gleder meg endeløst til det lille under kommer ; ) Så jeg vil anbefale at du gleder deg jeg ^^ Lykke til videre : )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå