Monajenten Skrevet 25. mai 2010 #1 Skrevet 25. mai 2010 Jeg er midt oppi eksamen, og driver og printer for harde livet. Satt på lørdag og skulle printe noe, og så gikk jeg tom for to blekkpatroner samtidig. Typisk siden det var pinse og alt, men imorges hoppet jeg på bussen for å kjøpe nye. Jeg har fått printet en del nå i kveld, og plutselig får jeg ny beskjed om at enda en har gått tom. Og jeg hadde til og med sjekket dem!!! Herregud, og hva gjør jeg da? Joda, jeg sitter her og er faktisk dritlei meg! Har fått printet ut masse og skal til å sette sammen et magasin, men jeg bare orker ikke. Er skikkelig lei meg og har bare lyst å grine. Har klump i magen! Er det mulig?? Tror det har klikket for meg.
Ajam Skrevet 25. mai 2010 #2 Skrevet 25. mai 2010 Uff uff.. Skjønner deg godt. Lett å miste motet når man virkelig har lyst til å få ferdig noe, og ting går bare dritt. Når har du eksamen? Du rekker kanskje å få kjøpt inn mer blekk i morgen?
Monajenten Skrevet 25. mai 2010 Forfatter #3 Skrevet 25. mai 2010 Denne varer i en uke (frem til fredag) og så får jeg ny oppgave da som varer i to uker. Jeg rekker det helt fint, er ferdig med alt, har bare printing og montering igjen, men det var skikkelig strek i regningen:-(
Ajam Skrevet 25. mai 2010 #4 Skrevet 25. mai 2010 Jeg ser den. Men det vil jo ordne seg for deg likevel. Lykketil med resultatet
Monajenten Skrevet 25. mai 2010 Forfatter #5 Skrevet 25. mai 2010 Det ordner seg alltid:-) Tusen takk, Ajam:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå