Gå til innhold

Har dere mange bilder av barna/familien fremme?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Eller er det mest malerier og andre bilder?

 

Jeg har mange bilder av barna fremme. Liker å se på dem og minnes den tiden de er tatt.

Er faktisk blitt litt opptatt av hvordan det ser ut her etter som jeg har blitt litt eldre hehe =)

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har mange:) Alle er i sort/hvitt. Noen synes det er harry, andre liker det. Jeg hadde fått sponk av å bo i et hjem uten det lille personlige som jeg føler at familiebilder gir:)

Skrevet

Vi har mange bilder av barna framme, har 2 rammer med 5 bilder i vanlig størrelse inni, 2 lærret, 4 a4 bilder og et stort bilde ;)

I tillegg har vi "20" tommer bilderamme med bilder av oss barna, tantebarna og familien som ruller rundt...

Barna har klassebildet sitt på rommet + 1 bilde av dem to i sammen.

Skrevet

ja, har masse bilder av ungene fremme. Nå når det begynner å komme tante/onkelbarn har vi noen bilder av de også fremme.

Skrevet

Vi har en hall/gang og trappeoppgang hvor vi har mange, mange rammer med bilder av våre barn, tantebarn, svogere og svigerinner, besteforeldre, venner, venners barn osv. Familie og venner i skjønn forening. I soverommet vil jeg ikke ha fotografier av noen, ei heller på veggen i stuen. Men vi har barna og oss i forskjellige rammer på pianoet, det er ganske søtt.

 

Og så har vi en magnettavle på kjøkkenet over spiseplassen hvor det stadig byttes ut tegninger/malerier/bilder av og med barna ;)))

 

 

Skrevet

Eg har mange bilete som berre ligg på harddisken og venter på å sjå lyset, men det er aldri pæng til å gjere det skikkeleg. Vil ha store lerret helst, og det kostar.

 

Inntil vidare så har vi vanlege små bilete av ungane og takkekort osv frå andre hengande på sida av kjøleskapet, og på veggen utanfor soverommet (1/2 etasje opp, men med fritt sikt til stova) heng diverse innramma bilete av familien. Ulike størrelser, rammer, fargar, svart/kvitt, hulter til bulter på veggen. Likar den.

 

Vil ha tre fargesterke, halvabstrakte bilete av ungane "på skrå" over tappa opp til soverommet. Må berre ta dei først...

Skrevet

Har ett års bildene på spise stuen og bryllupsbildet i stua. Har planer om å lage mange bilder av familie og venner og ha på gangen. Hørtes ut at det blir omtrent som Metamor har det. Men har ikke kommet så langt enda..

Skrevet

Har et sort/hvitt-bilde i gangen. Det får holde

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...