moota m storebror&lillebror Skrevet 25. mai 2010 #1 Skrevet 25. mai 2010 Jeg liker godt hestehale, men siden håret mitt ikke er så veldig samarbeidsvilligt, så blir det ofte en "bustehale". Kan godt ha håret løst også, men det er litt upraktisk med små barn og når jeg spiser, når det blåser (som det alltid gjør her), + det er heller ikke da så veldig samarbeidsvilligt =/ Men, for 1 uke siden kjøpte jeg meg rettetang, og for første gang på, ja, 27 år, vil håret mitt samarbeide, og det ser faktisk helt greit ut. Er ikke sånn at jeg vil hyle høyt når jeg ser meg i et speil =P
Jojo x3 Skrevet 25. mai 2010 #2 Skrevet 25. mai 2010 Hale, liker det best og er mest praktisk. Prøvd sånn rettetang jeg også og det ønsker jeg meg til bursdagen!
Lene~mor til tre Skrevet 25. mai 2010 #3 Skrevet 25. mai 2010 Jeg liker best å ha håret slett uten noe som helst i håret
silhah og emilie Skrevet 26. mai 2010 #4 Skrevet 26. mai 2010 setter opp luggen i en spenne eller fletter den, mest fordi at jeg ikke har fått klipt den på lenge. resten lar jeg bare henge der:p
Gothminister Skrevet 26. mai 2010 #5 Skrevet 26. mai 2010 Har heste hale jeg også. Har enorm hårmanke,er så tykt,og det er så pistrete,så da velger jeg hale,men de gangene jeg bruker rettetang,så er jeg fornøyd =)
moota m storebror&lillebror Skrevet 26. mai 2010 Forfatter #6 Skrevet 26. mai 2010 Jeg synes også håret blir veldig bra når jeg bruker rettetang før jeg lager hestehale =)
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 26. mai 2010 #7 Skrevet 26. mai 2010 Avhengig av rettetang. Og tror jeg snart må klippe meg igjen, har veldi tykt hår og føler mange ganger så vokser det bare i tykkelsen og ikke i lengden.. Trives også med helt kort hår, men har litt lengde på det nå da.. Vet ikke helt hva jeg vil..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå