strikkedilla Skrevet 24. mai 2010 #1 Skrevet 24. mai 2010 Hei. Vi planlegger nå nr 2 og skal derfor fjerne hormonspiralen. Men det var litt ventetid for å komme til GU og få den fjernet. Så nå er jeg utålmodig... Fortsatt 1 mnd før jeg har time til GU og da hadde jeg planlagt at vi skulle være igang med prøvinga. Har hørt at man bør vente et par sykluser før man blir gravid. Har noen andre noen info om dette? Har lyst til å bli gravid med det samme. Jeg gleder meg sånn!!
H&M pluss tre små Skrevet 24. mai 2010 #2 Skrevet 24. mai 2010 Hei!! Jeg fikk beskjed av legen at man kunne bli gravid med en gang, så det er jo bare å sette i gang. Hormonspiral skal jo ikke påvirke eggløsningen på samme måte som p-piller. Jeg ble gravid ca tre mnd etter jeg tok den ut, så bare kjør på Lykke til!!
*Lissi* Skrevet 24. mai 2010 #3 Skrevet 24. mai 2010 Jeg ble gravid 14 dager etter jeg fjernet min. Lykke til!
Lilledrøm Skrevet 24. mai 2010 #4 Skrevet 24. mai 2010 Jeg tok ut min i Jan/Feb skiftet og fikk beskjed av Gynekolgen å bare sette igang )
Lyst på nr3♥ Skrevet 25. mai 2010 #5 Skrevet 25. mai 2010 Har ikke hatt hormonspiral selv, men har en del venninner som har brukt den og de har både fått besjed fra legen om å bare starte opp med en gang, OG de har blitt raskt gravid
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå