Anonym bruker Skrevet 22. mai 2010 #1 Skrevet 22. mai 2010 Hei! Jeg har fra før 4 barn. Har vært superheldig og blitt gravid på første forsøk med alle sammen. Nå prøver vi på nr 5, men ingenting skjer. Er ca 11 mnd siden vi startet prøvinga. Nå ammet jeg minstemann ganske mye frem til desember, da trappet vi gradvis ned og avsluttet ammingen i februar, og han var da 14 mnd. Mensen har vært ganske uregelmessig (4-6 uker mellom hver) etter at jeg fødte sist. Vanligvis er den ganske stabil på hver 4 uke. Begynner å bli mer regelmessig merker jeg. Er det i de uregelmessige menstruasjonene det ligger? Kan det være at jeg ikke har eggløsning? Jeg stresser ikke med det, det kommer når det kommer, og blir det ikke flere så blir det ikke flere. Jeg er meget heldig som har de jeg har, det vet jeg
Anonym bruker Skrevet 24. mai 2010 #3 Skrevet 24. mai 2010 Det er ingen her som kan vite det? Snakk med medisisnk personell.
Anonym bruker Skrevet 24. mai 2010 #4 Skrevet 24. mai 2010 Det var rart, trodde bim damer visste alt jeg Men seriøst, tenkte kanskje at noen hadde opplevd litt det samme. Å bli lett gravid først, for så å slite med å bli gravid igjen. Var derfor jeg spurte. Kanskje noen hadde erfaring å dele med meg. Beklager!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå