Gå til innhold

Hjelp! Jeg skal legges inn i morgen!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fikk tlf av legen nå om at jeg måtte melde meg på sykehuset kl 9 i morgen tidlig pga lav kalium og for mye hvite blodceller. Noen som har vært borti detta før?

 

Trenger trøst!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hufda, er du langt på vei da? Jeg vet ingenting om det der jeg, men sender deg en trøsteklem likevel! Krysser fingrene og håper alt går bra :-)

Skrevet

hei, vet ikke om dette jeg heller, vil bare ønske deg lykke til og senne en go klem. <3

Skrevet

Huff jaja. Får vel gå å legge meg. Snart opp og være nålepute på sykehuset. Håper det er mulig å få ul å. Blir jo litt redd for ungen oppi alt.

 

Takk for hilsner!!

Skrevet

Ja da er jeg hjemme igjen etter en kort møkka tur på Elverum sykehus. Kommer dit kl 9 på morgnen. Ingen som tar deg imote el hjelper deg. Måtte fly å lete etter folk på jobb. For så å møte leger som ikke viste noen ting. Ikke vet jeg hva som feiler blodet mitt liksom. Ja så blir det tatt prøver og jeg får en seng og får intavenøst. Forteller det jeg fikk vite av lengen om at jeg måtte ha kalium i drypp men fikk bare næring. (som jeg ikke tenger ) Fikk vite at jeg skulle få ul men måtte vente. Så etter to timer med unødvendig veske. Blir jeg bare sendt hjem pga at de ikke fant noe på prøvnene og ul fikk jeg ikke. Skjønner ikke noe jeg. Sitter å er skikkelig lei meg nå kjenner jeg. Fortsatt like sliten og jævelig i formen og vet ikke om bebi har det bra. Fastlegen min har tatt seg pinsehelg og hører ikke fra hu før tirsdag igjen. Er så glad jeg ikke skal føde på elverum ass. Håper dere andre ikke får sånn drit behandling som meg. Sånn nå har jeg fått tømt meg. Nå må jeg bare gå å vente og lure til tisdag. Haff!!!

Skrevet

Får håpe alt er bra siden de ikke fant noe på blodprøvene da....Men kan høres ut som en kommunikasjonssvikt mellom fastlege og sykehus, men da burde de kontakte legekontoret ditt å finne ut hva det gjaldt da.. Ikke lett for deg å skjønne seg på alt. God bedring :)

Skrevet

Huff. Ja de legene. Ikke lett å være pasient støtt heller asså. Synes kanskje jeg kunne fått ul bare for å være sikker på at alt er bra med ungen i hverfal. Jeg klarer meg jo. Men men.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...