humlepiken Skrevet 18. mai 2010 #1 Skrevet 18. mai 2010 Jenta mi er syv uker gammel. Når vi skal ut å trille synes jeg det er kjempe vanskelig å vite hvor mye jeg skal kle på hu.. Er redd jeg kler på henne for mye.. Idag hadde hun på seg body og bukse med tynn fleecedress over og lue. I vognen hadde hun i tillegg fleeceteppe og vognbaggen lukket. Er dette for mye når det er 15 grader og sol? Synes alltid hun er litt klam i ryggen når jeg tar henne ut når vi kommer hjem..
ett til! Skrevet 18. mai 2010 #2 Skrevet 18. mai 2010 ja det synes jeg var for mye når det er 15 grader ute.da hadde jeg villet ha på en tynn lue og dyne,ikke noe uteklær.det er ikke noe særlig at de blir overopphetet.IKKE dekk for åpningen med et pledd,det gjør lufta inne i vogna mye værre,enda varmere og ikke noe frisk tilførsel av oksygen:)
*LillaMeg* Skrevet 18. mai 2010 #3 Skrevet 18. mai 2010 Kjenn etter i nakken hennes om hun er varm, kald eller passelig.. Jeg har en snart 3 uker gammel gutt, og i vogna har han kun body, bukse og lue.. Over har jeg dyne og helseteppe.. (trekket til vognen om det er surt ute) Og han er veldig varm, men barn er forskjellige da..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå