moota m storebror&lillebror Skrevet 18. mai 2010 #1 Skrevet 18. mai 2010 Jeg kjører diesel. Jeg kjører masse i løpet av et år, og selv om årsavgiften er dyrere så svarer det seg i lengden. Det går en del penger på drivstoff selv om jeg kjører diesel da.
Verbena Skrevet 18. mai 2010 #2 Skrevet 18. mai 2010 Vi hadde bensin før, har diesel nå! Høyere årsavgift er jo en fis i havet når vi kommer ut med månedsregninger på nesten halvparten av det vi hadde med bensin bilen. Sparer MYE i året på å kjøre diesel gitt!
Mammasgull 03_,09 og_10 Skrevet 18. mai 2010 #3 Skrevet 18. mai 2010 Diesel. Jeg kjører ikke så mye, men gubben gjør det. Og han har bestemt seg for at vi kun skal ha dieselbiler:)
Ranveig R Skrevet 18. mai 2010 #4 Skrevet 18. mai 2010 Vel, vi har ikkje egentlig bil, men låner ein på ubestemt tid. Det er diesel. Bilen vi hadde før var og diesel, det kjennest riktigast ut på ein eller annan måte. Ikkje spør meg kvifor.
lillesøster skal bli storesøster Skrevet 19. mai 2010 #5 Skrevet 19. mai 2010 ser ut som jeg er eneste som kjører bensin;) Vi kjører bensin på begge bilene.
metaMORfose Skrevet 19. mai 2010 #6 Skrevet 19. mai 2010 Vi har en av hver. Kjører minst mulig bil, men familiebilen som vi pakker opp når vi skal avsted alle sammen er diesel. Jeg sykler så ofte jeg kan, også på vinteren.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå