Anonym bruker Skrevet 15. mai 2010 #1 Skrevet 15. mai 2010 vi har besøk av familie nå, og de duller såklart mye med babyen. Steller henne, mater henne osv..(gir bare mme) Nå når jeg tar babyen, så gråter hun av og til. Og hun sitter ikke i ro på fanget mitt nå som tidligere før vi fikk familien på besøk. Hva skjer?:-/ Liker hun de andre bedre enn meg nå? Har hun glemt meg? Hun er 3 mnd..
Anonym bruker Skrevet 15. mai 2010 #4 Skrevet 15. mai 2010 Sitter ikke i ro på fanget? Hun er 3 mnd, jeg får da ikke håpe at hun sitter på fanget i det hele tatt! Har du som mål å gjøre ungen til revmatiker eller???
Anonym bruker Skrevet 15. mai 2010 #5 Skrevet 15. mai 2010 er det farlig at babyen "sitter" på fanget? Babyen min vil IKKE ligge når hun er våken. Enten skal hun "sitte" på fanget vårt, eller holdes opp slik at hun "står"
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå