Gå til innhold

I går var et temmelig frekt menneske innom meg:(


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det har seg slik at jeg går på en rekke scrappetreff og da møtes vi jo flere og ser på hva andre gjør for og få inspirasjon!

I går skulle en av deltakerne komme innom meg og kjøpe noe av utstyret jeg ikke lenger føler har bruk for, for det første så prutet vedkommende så mye at jeg følte jeg ga vekk tingene nesten gratis og på toppen av det hele så lånte hun med seg noe av utstyret fordi hun ikke hadde økonomi til og kjøpe det. Ja, jeg vet det er min egen feil at jeg ikke sa ifra, men når man er et fremmed menneske så er det vel ikke helt normalt at man tar seg slik til rette i andres hjem??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Man lar seg ikke tråkke på og man sier fra. I verste fall så kaster man ut kvinnemennesket

Skrevet

Hvorfor lot du deg overtale til dette?

En ting er at priser prutes ned litt, det er jeg selv vant med etter å ha solgt flere ting på bruktmarkedet, men kan ikke skjønne at du lot henne få med seg det hun ikke kjøpte?

Gi beskjed om at du ønsker utstyret tilbake fordi du har en mulig kjøper!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...