Gå til innhold

Hva hadde barna deres på seg ute i dag (Oslo)?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Mini hadde etter min mening altfor lite tøy, men vil sjekke hva andre hadde i tillfelle jeg overreagerte litt.

Videoannonse
Annonse
Gjest sug lut
Skrevet

Alt vi fant, sånn stort sett. Ullstillongs, ulltrøye under vanlig genser og bukse, lue og votter og full regndress og støvler.

Skrevet

Superundertøy, tights, kjole, gummistøvler og regnjakke. 3,3 år

Skrevet

Bor ikke Oslo, men rett utenfor, men her har det ikke regna idag.

 

Hun ble levert i barnehagen med superundertøy-tights, en tynn bomullsgenser, et lite skjørt, fleecejakke og fleecebukse, joggesko og en allværsjakke. Det henger regnjakke og bukse i b.hagen, samt støvler, så vet ikke hva de valgte å ta på da de gikk ut... Hun er 2,5 år.

Skrevet

Samme som sug lut, borsett fra vottene. Og så jakke og høy regnbukse.

Skrevet

Olabukse, sokker, tynn genser med tshirt utenpå. Softshelljakke og joggesko.

 

Tror de hadde hatt på henne litt mer før de gikk ut i barnehagen.. Trodde det skulle være varmt i dag, jeg:-p

Skrevet

Olabukse med tynn ullstrømpebukse under, ullsokker, bomullsgenser med en tunika over, fleecejakke, strikka hals, vindtett jakke og fora sko. Om de hadde på henne lue og halsen ute, vet jeg ikke.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...