Venter tvillinger Januar13 Skrevet 3. mai 2010 #1 Skrevet 3. mai 2010 Noe tips til hva jeg kan bruke på Vesla som har termin 3Juli???
benelen Skrevet 3. mai 2010 #2 Skrevet 3. mai 2010 jeg har termin 17 juni og har lurt på det samme. Men nå har mamma strikket en helt nydelig liten drakt i melkefiber garn. Er det kjølig den dagen vi skal hjem så tar jeg på en stilongs under drakta og bruker jakken, men det ser vi når tiden er inne. Er det fint så blir det body og sparkebuksen. Vi får en kjøretid på 20 minutter, så det blir ikke lange bilturen tulla får. Hadde ikke jeg hatt denne drakten så ville jeg kjøpt noe lett og ledig, og brukt stilongs om nødvendig.
katta76.med 2 store og 2 små. Skrevet 3. mai 2010 #3 Skrevet 3. mai 2010 Svigermor har strikket et nyyydelig babyblått hentesett i bomull. Tenkte på en tynn body under dette og et helseteppe. Har termin i midten av juli.
Venter tvillinger Januar13 Skrevet 3. mai 2010 Forfatter #4 Skrevet 3. mai 2010 ikke lett med tanke på været.. det kan væe super varmt og det kan være guffent.. tenkte på body/genser og bukse her.. men jeg har seriøst ikke peil
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå