Kokkeli nyter våren:) Skrevet 3. mai 2010 #1 Skrevet 3. mai 2010 Her er det ikke det.. Sukk.. Sliter med klær. Men må vel ta meg en tur og finne meg noe.. Barna er ett av tre klar. Men de er enkle..
h@ppy elsker høstfargene :) Skrevet 3. mai 2010 #2 Skrevet 3. mai 2010 jeg er ikke klar... og prøvde bunaden til jenta i går, og den var for liten:( Kjøpte den i fjord, og brukt bare 1 gang...heldigvis var den billig på europris... Gutten har en dress som er fin nok, likeså med gubben...så det er vi 2 damene da....
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 3. mai 2010 Forfatter #3 Skrevet 3. mai 2010 Jeg har selv bunad men vet at jeg ikke kommer til å få den på meg.. Og det er jeg veldig lei meg for.. Målet mitt fra i fjor 17.mai var og få den på i år.. Den gang ei..
Lene~mor til tre Skrevet 3. mai 2010 #4 Skrevet 3. mai 2010 Her er alt klart, trengs bare å strykes dagen før 17 mai
Tipp topp Skrevet 3. mai 2010 #5 Skrevet 3. mai 2010 Det har jeg ikke tenkt på. Det er fortsatt 2 uker til.
Gjest Skrevet 3. mai 2010 #6 Skrevet 3. mai 2010 her er alt klart, og gleder meg til å ta på bunaden til lille gullet:)
Verbena Skrevet 3. mai 2010 #7 Skrevet 3. mai 2010 Klær til 17.mai? Hmmm... tja.... Nei egentlig ikke. Klær til konfirmasjon 15.mai? Ikke det heler nei. Gutta har fått nye kule skinnjakker, så jeg håper at det blir greit nok vær så de kan bruke de begge dagene. Tror kanskje eldstemann har ei finn dongeribukse han kan bruke. Men yngstemann han må vel ha alt regner jeg med. Meg selv orker jeg ikke å tenke på en gang. Men jeg tror og håper at mannen i huset bare trenger at skjorta blir strøkket =P
moota m storebror&lillebror Skrevet 3. mai 2010 #8 Skrevet 3. mai 2010 Har ikke tenkt så masse på det enda. Men barna har finklær som de kan gå med begge. De har fått nye joggesko, som de skal få begynne å bruke på 17.mai. Slik at de er rene den dagen. De skal ikke gå i tog, siden de ikke går i bhg, og jeg ser for meg at om vi skal se på toget til de som jeg er tante til, blir det vårdress utenpå klær. Om det ikke plutselig slår om i været. Jeg går nok bare med jeans om det ikke plutselig blir kjolevær. Hater å stå å fryse bare fordi jeg er dame og da "må" gå med kjole hehe =)
mozell Skrevet 4. mai 2010 #9 Skrevet 4. mai 2010 Jeg trenger å prøve bunaden selv, og eldstemann må prøve om den han brukte i fjor fremdeles passer, ellers er vi klare her. Nei forresten, gubben må få ny dressjakke siden rotten vår spiste opp ermet på den gamle. (Ja, du leste riktig.)
lillesøster skal bli storesøster Skrevet 4. mai 2010 #10 Skrevet 4. mai 2010 Hm, Eldstemann har fått nye penklær hos svigers. Gubben har alltid noe han kan ha på. Han har både dress og kofte. Jeg må vel prøve bunaden. Regner med den skal passe nå også. Lillemor må jeg prøve kofta på. Håper den passer, hvis ikke kommer jeg mest sannsynlig å kjøpe bunad til henne på cubus eller europris.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå