anette staiiiiii Skrevet 29. april 2010 #1 Skrevet 29. april 2010 Har i de siste dagene hatt noen voldsomme stikninger i underlivet,langt inni oppi der kjennes d ut som,det er skrekkelig ubehagelig.Eneste som hjelper er å knipe beina sammen,hehe. Noen som har opplevd d samme og vet hva det er,er forresten 32. uker på vei.
Mammaaaaaa Skrevet 29. april 2010 #2 Skrevet 29. april 2010 Spurte jordmor og ho meinte det var babyen som borte hodet nedover. Har og hørt det er modning. Har hatt masse sånne stikninger!
katta76.med 2 store og 2 små. Skrevet 29. april 2010 #3 Skrevet 29. april 2010 Har hatt myyye av de vonde stikkene der. Ekstremt mye i 1-tri og litt i begynnelsen av 2 -tri. Spurte legen om dette og han sa det var ingenting å bekymre seg over. Fra midten av 2-tri har jeg ikke kjent det så ofte, og er nå i uke 29. Mot slutten vil jeg tro det har noe med modning å gjøre. Bruker forresten å ha de stikka når jeg ikke er gravid også, gjerne i forbindelse med mens.
Gjest Skrevet 29. april 2010 #4 Skrevet 29. april 2010 jepp, har akkurat det samme. JM fortalte att han har lagt seg m hodet ned og det er i ferd med å feste seg. Ikke festet ennå hos meg, men han holder på. Kjente ikke noe med eldstemann. Akkurat som det iler til med strøm vettu, ekkelt og ubehagelig! er forresten 29 + 5
Gjest Skrevet 30. april 2010 #5 Skrevet 30. april 2010 i første trimester kan slike stikknger være livmora som beveger seg oppover og det strekker innvendig. Nå sent i tredje trimester, er det nok modning. Men en fødsel kan likevell være flere uker unnna. Babyen nedover i bekkent kjennes mye mer nedpressaktig ut ( dte er iallefall min erfaring)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå