Alva♂️♂️♂️♀️ Skrevet 22. april 2010 #1 Skrevet 22. april 2010 Bare lurer på om antallet dyslektikere her inne stemmer overens med 5-10%, og hvordan andre opplever dette. 1. Har du dysleksi? 2. Om ja, når ble du sist testet av logoped? 3. Om ja, føler du at dysleksien plager deg/er til hinder for deg i dagliglivet? For meg selv så blir det ja, 3 året på vgs, og stort sett ikke, men av og til.
Anonym bruker Skrevet 22. april 2010 #5 Skrevet 22. april 2010 1. Ja 2. Barneskolen (etter det flyttet jeg til mor og hun mente dysleksi var noe tull, noe skoler påstår om barn for å undertrykke dem). 3. Plager meg i den forstand at det tar lang tid å lese og å skrive og at jeg ofte har skrivefeil.
Anonym bruker Skrevet 22. april 2010 #7 Skrevet 22. april 2010 Nei.: ) Sikkert ikke lett å ha det kan jeg tenke meg. Hadde ei venninne på barneskolen som slet sånn med å lese i timene, og alle lo bak ryggen hennes ..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå