Lykkeliten *På overtid* Skrevet 22. april 2010 #1 Skrevet 22. april 2010 Herregud for noen nervepirrende uker som har sneglet seg fremover! Åååh så deilig å komme hit. Dessuten blir det et mer positivt fokus på svangerskapet. På 1. trimester er det et veldig stort fokus på spontanaborter, og det har jeg ikke turt å lese om. :/ Så nå kan jeg begynne å være her inne!
Gravid30 *Har født ei datter* Skrevet 22. april 2010 #2 Skrevet 22. april 2010 Så bra at du også har kommet inn hit nå:=) Velkommen:=))) Godt å komme seg over hit, for som du skriver så er det så mye om spontanabort på 1.trimister og jeg ble helt vettaskremt av å lese om det. Så jeg er glad jeg har kommet meg over hit:=) Kos deg nå og nyt svangerskapet. Dette går bra vettu:=)
FrkLykkelig Skrevet 22. april 2010 #3 Skrevet 22. april 2010 jeg kom over i går, (eller i dag skal d vel egentlig være..) er kjempe letta! Lykke til til oss :-)))
EleResa Skrevet 22. april 2010 #4 Skrevet 22. april 2010 Velkommen skal du være Er jo noen bekymringer man skal gjennom i hvert trimester, men den verste bekymringen legger seg jo som regel når man kommer over hit. Og så går det jo an å hoppe over de meldingene man ser kanskje kan gjøre mer skade enn nytte Lykke til fremover!
Lykkeliten *På overtid* Skrevet 22. april 2010 Forfatter #5 Skrevet 22. april 2010 Ja jeg husker fra sist jeg gikk gravid, at jeg slappet mer av i 2. trimester og da kunne jeg kose meg. I 3. trimester er man veldig sliten og vil egentlig bare bli ferdig Heheh.. Så nå kanjeg senke skuldrene og begynne å se frem imot å få enda et lite herlig menneske inn i familien
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå