Snart3gull Skrevet 21. april 2010 #1 Skrevet 21. april 2010 Noen som kan anbefale et sted å få tatt modningsakupunktur i Bergen. Tenker å begynne med dette rundt uke 39 :-)
Gjøkeredet③ Skrevet 21. april 2010 #2 Skrevet 21. april 2010 Vil anbefale deg å begynne litt tidligere hvis du har mulighet... Jeg begynte i uke 37 og rakk 6 behandlinger før jeg fødte 39+4.. Funka som bare det og åpningsfasen var unnagjort på null komma niks! Herlig fødsel i forhold til forrige gang der alt gikk "galt" ;o)
Snart3gull Skrevet 21. april 2010 Forfatter #3 Skrevet 21. april 2010 Tok du det i bergen? Evt. hvor?
daimon Skrevet 21. april 2010 #4 Skrevet 21. april 2010 Bor ikke i Bergen, men jeg bestilte time på fødeavdelingen der jeg skal føde
Gjøkeredet③ Skrevet 21. april 2010 #5 Skrevet 21. april 2010 Nei jeg er i Kristiansand.. Men hør med KK Bergen, de har sikkert et tilbud av et eller annet slag...) Hvis ikke går det an å ta det privat..
*Babyønske* Skrevet 21. april 2010 #6 Skrevet 21. april 2010 Jeg har tenkt å gå på Helse klinikken på Nesttun... Er bare å ringe å forhøre seg med flere plasser...De gjør det nok på akinon senteret i sentrum også...
maria isabell Skrevet 21. april 2010 #7 Skrevet 21. april 2010 begynn i uke 36/37 og ta 2-3 behandlinger i uka:) gå til sigrun jordmor på kleppestø/askøy på kaien:) i det store hvite runde huset:) hun er kjempedyktig og et veldig hyggelig og varmt menneske:)
Bea80 & Gullgutten Skrevet 22. april 2010 #8 Skrevet 22. april 2010 Legen min er akupunktør og han sa at det ikke var noe vits i det siden jeg var andre gangs. Jeg har egentlig lyst å ta likevell, men har ikke råd til 400 kr gangen.....Han sa at hvis jeg gikk overtid skulle han heller sette noen nåler på meg for å få gang på sakene. Jm min driver også med akupunkur, men hun skulle jo selvfølgelig ha fri i mai når jeg da burde begynt, har litt under 4 uker til termin. Synd at akupunktur skal være så dyrt :( Jeg har kjempetro på det. PS! Måtte bare få ut litt frustrasjon :)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå