Millaermeg Skrevet 19. april 2010 #1 Skrevet 19. april 2010 Jeg har lest boken og har startet i dag.. men lurer litt på om jeg har spist rett i dag.. Jeg har spist en kyllingfilet laget i steikeovnen, med litt fløte over og ost, så tok jeg broccoli og blomkål, paprika og vårløk i steikeovnen også.. og litt meierismør. Spiste det med issalat til, med en spiseskje seterrømme over. Høres dette greit ut? Og maten var KJEMPEGOD! Dette kan jeg lett spise hver dag Til kvelds tenkte jeg 3 egg som jeg lager omelett av, med et par skinkebiter til og ost.. Og så drikker jeg masse vann og cola zero.. Er jeg helt på tulltur nå eller høres dette ok ut`? Takker så mye for svar
Anonym bruker Skrevet 19. april 2010 #2 Skrevet 19. april 2010 Høres ikke så galt ut det. Bare husk å stek omeletten i godt med smør:)
Anonym bruker Skrevet 19. april 2010 #4 Skrevet 19. april 2010 Åååå.. får lyst å kaste meg på lavkarbo igjen jeg også. Så mye godt man kan spise da:P
Anonym bruker Skrevet 19. april 2010 #5 Skrevet 19. april 2010 http://lenabeatrice.net/ Her er en link til en super lav karbo blogg! Mye bra info og oppskrifter!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå