Venterbabyjuli10 Skrevet 16. april 2010 #1 Skrevet 16. april 2010 ååå hjelp, har fått to brune streker under hvert mitt øye, tror dette må være pigmenter.. Føler meg så trøtt og ekkel med disse, er dette noe som forsvinner etter fødsel, eller må jeg lyse de bort... ??
lillerosin87 Skrevet 16. april 2010 #2 Skrevet 16. april 2010 Slik som jeg har forstått kan de bli litt lysere, men det er vel stor sjanse for at de aldri blir helt borte. Man må ta behandlinger for å få de vekk. Har selv fått to slike under øynene, og skjønner godt hva du mener. Får bare beskytte huden godt mot sola resten av graviditeten og håpe på at man ikke får flere. Er det forresten noen som vet om man er like følsom for å få pigmentflekker etter graviditeten når man først har fått disse? Beskytter meg til vanlig for sola, men det har visst ikke vært nok allikevel.
juniorkrabaten Skrevet 16. april 2010 #3 Skrevet 16. april 2010 jeg fikk en stor pigmentflekk forrige svangerskap, den har blitt lysere og nesten helt borte forrige sommer, da var det 3 år siden jeg gikk gravid. nå har jeg fått nye rundt munnen og på ene kinnet:( håper de kanskje går bort av seg selv slik forrige gjorde.
08 + april spire Skrevet 17. april 2010 #4 Skrevet 17. april 2010 Jeg hadde flere store pigement flkker i forrige svangerskap. Hadde sommerbarn så jeg solte meg mye. Dette var ikke spesielt lurt. Så bruk solkrem med høy faktor når du er ute i solen. Mine flekker har gått bort. Tok ikke så lang tid. Noen måneder tror jeg.
06.06.10 Skrevet 17. april 2010 #5 Skrevet 17. april 2010 Jeg ser ut som om jeg er møkkete i panna. Solte meg litt ute sist uke og det ser nesten ut som tette tette fregner, men ser mest ut som om jeg er har møkk i panna. Ikke pent nei.Har kjøpt meg høy solfaktor nå
Venterbabyjuli10 Skrevet 17. april 2010 Forfatter #6 Skrevet 17. april 2010 Huff, ja, det er noe kjipe greier, men godt det finnes håp, at flere av dere har fått de bort etter fødsel Skal jammen meg bruke høy faktor nå ja, men er jo så glad i å være litt brun om sommeren, men denne gangen tror jeg heller jeg får gå rundt hvit som et laken, he he... Takk for svar jenter
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå