Gå til innhold

Pre eklampsi smerter i magen UPDATE


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har et innlegg lenger nede fra igår. Tenkte jeg skulle gi en oppdatering.

Jeg endte opp med å ringe legevakta igår. Fikk komme inn med en gang. Det ble da bestemt at jeg skulle reise til sykehuset. Ble innlagt midt på natta og skal mest sannsynlig være her i helgen til observasjon.

 

Har enda hodepine, høyt blodtrykk og proteiner i urinen. Heldigvis er proteinen litt mindre enn den var igår.

 

Men nå ligger jeg altså her på sykehuset og ser litt på tv. Venter på legen nå så det blir spennende å høre hva han/hun sier.

 

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

masse lykke til:)Du får oppdatere senere også.

Skrevet

Godt at du ble lagt inn, der er du tryggest.. Spennende å høre hva legen sa da?

 

Håper du slipper like langt sykehusopphold som meg 3 uker før og 2 uker etter fødsel.... de har vel tatt litt mer utvidede blodprøver og ultralyd for å sjekke blodgjennomstrømningen nå?

 

Det viktigste er at du er på sykehuset og får den oppfølgingen du trenger. Det er jo faktisk normalt med litt hodepine, og litt proteiner og ødem og høyt bt på slutten uansett. Har hatt venninner som har hatt tegnene uten at det har vært preeklamsi.

 

Venter spent på ny update:)

Skrevet

God bedring til deg,det kan snu fort.Jeg har hatt det i 3 dager,innlagt inatt men idag var det kun spor på urinprøven:)

Så nå er vi hjemme igjen:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...