lillesøster skal bli storesøster Skrevet 9. april 2010 #1 Skrevet 9. april 2010 tenker da på i basseng. Og kan de svømme? Mine unger er trygg i vannet, eldste var ikke så trygg da han var liten, vi var ikke så ofte i basseng da, men han har lært seg å svømme etter de begynte med skolebasseng. Han går i 4.klasse nå. Lillemor har vært veldig trygg i vannet fra hun var liten, gikk på babysvømming med henne fra hun var 7 uker gammel. Nå er hun 4 år og har akkurat begynt å slippe seg litt i vannet uten "flytehjelp".
blond Skrevet 9. april 2010 #2 Skrevet 9. april 2010 Jeg er nesten litt flau fordi ungene våre ikke kan svømme. De må lære det i sommer, bare må! Det er vrkelig et handicap for unger å ikke kunne svømme.
Lene~mor til tre Skrevet 9. april 2010 #3 Skrevet 9. april 2010 Minstemann er ikke helt trygg i vannet, han liker ikke å hodet under vann eller få vann i ansiktet og han tør ikke hoppe ut i vannet men ellers er han trygg. Han kan ikke svømme. Jenta mi er trygg i vannet, hun er på god vei til å kunne svømme. Hun greier å svømme på en eller annen måte over bassenget en gang uten flyteelementer, men mere enn det greier hun ikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå