pusekvinne Skrevet 8. april 2010 #1 Skrevet 8. april 2010 Skal i bryllup neste lørdag og magen er fortsatt klumpete.. Hadde liksom mål om å gå ned litt før, men det har jeg ikke orket. Hva kan en gjøre på ei uke??! Greit nok ellers på kroppen, men etter graviditet, for 2 år siden..., er alt endret. Så fort jeg spiser litt mer enn vanlig i bare noen dager så er det gjort! Har herbalife på vei, men får det ikke før neste uke. Noen tips?
ღTyrkiskPepperღ Skrevet 8. april 2010 #2 Skrevet 8. april 2010 stoppe å spise? hehe, nei jeg vet ikke, 8 dager er jo ganske kort tid da. Kanskje du kan kjøpe deg ett korsett? Selger det på h&m
Huldretussa ' en av hver sort' Skrevet 8. april 2010 #3 Skrevet 8. april 2010 Er vel dessverre ganske begrenset hvor mye du klarer å gå ned i vekt på en uke. Ville nok heller gått for korsett ol. som holder ting litt mer på plass, og så kle seg i noe som ikke avslører "problemområdene" alt for mye
motorola78 Skrevet 9. april 2010 #4 Skrevet 9. april 2010 Hei ! Jeg holder på med det samme - spiser skyr yoghurt med granateple og bringebær til alle måltider Kun ca 100 kcal pr beger.. Det metter og man blir ikke tung i magen. Dersom du går turer i raskt tempo/elipsemaskin osv + mageøvelser, kommer du nok til å føle deg bedre i bryllupet. Og om du i tillegg bruker "hold-in" strømpebukse, blir dette en suksess ) Lykke til ! Anita
Mammaen til Isak Skrevet 9. april 2010 #5 Skrevet 9. april 2010 Er youghurt det eneste du spiser i løpet av hele dagen?? Håper ikke du skal holde på med det lenge Hørtes ikke bra ut.
motorola78 Skrevet 9. april 2010 #6 Skrevet 9. april 2010 Nei, nei, nei, for all del ! Er kun en "superslankekur" - må ikke gjøres i mer en en ukes tid. De indre organene trenger mye mer mat og vitaminer enn 5-6 yoghurt pr dag. Men om man skal gå ned masse på kort tid, kan man jo være litt utradisjonell ;o) Så ja, spiser kun denne yoghurten i en ukes tid - har spist i to dager når og gått ned 3 kg. Så funker på meg i hvertfall ;o)
Ugl@ Skrevet 9. april 2010 #7 Skrevet 9. april 2010 Ja, det finnes råd, nemlig undertøy som holder inn det som trengs. Da kan man gå ned både en og kansje to størrelser lett. Men få hjelp av noen som kan undertøy. Det du trenger er noe som holder inn magen godt uten å gi valker. Panty, korsett kombinert med hold in strømperbukser berga meg etter fødslene da jeg skulle pynte meg.
Ugl@ Skrevet 9. april 2010 #8 Skrevet 9. april 2010 Den type "kurer" er ikke bra for forbrenningen. Det som skjer er at krippen vil gå i forsvar slik at man begynner å spare på alt man tar til seg så fort man spiser vanlig mat. Slanking på ses på langsiktig og ikke som "skippertak". Sunn, god mat som gir riktig næring, kombinert med et aktivt liv gir slankere og strammere kropp. Inntil da kan man jukse med undertøy som nevnt over. Det er utrolig hva skikkelig godt undetøy kan gjøre for figuren.
petite fleur Skrevet 9. april 2010 #9 Skrevet 9. april 2010 Sykehusdietten. (Har ikke prøvd den selv, men har hørt at den funker) http://www.iform.no/forum/index.php?topic=54861.0
Monajenten Skrevet 9. april 2010 #10 Skrevet 9. april 2010 Vil bare informere om at sykehusdietten er helt jævlig. Jeg prøvde i to dager, spydde som en gris og ble ekstremt kvalm av mat. Så det endte opp med at jeg spiste chips og godis til den store gullmedalje tirsdags kveld (begynte mandag.)
Trultemora er presseklar!! Skrevet 9. april 2010 #11 Skrevet 9. april 2010 Jepp, rikshospitalets diett går man ned masse på!! varer i 13 dager og går ned like mange kg nesten! men du går nok tilsvarende opp igjen etterpå da, men om du er desperet for akkurat den kvelden så....
junigutt :) Skrevet 9. april 2010 #12 Skrevet 9. april 2010 jeg prøvde denne suppedietten i en uke http://www.dinbaby.com/forum/thread/4926703 det var litt for jævlig på slutten, men jeg holdt ut.. gikk ned 7 kg og gikk aldri oppigjen i vekt, fortsatte derimot å ta av mer etterpå, for jeg holdt meg til sunn kost etterpå og skeiet aldri ut igjen.. synes dette var en fin kickstart! jeg droppet forresten å spise biffmåltidene på dag 5 og 6, tok suppen istedenfor, da jeg var redd for å sprekke og slutte på suppen..
Gjest Skrevet 10. april 2010 #13 Skrevet 10. april 2010 Sykehusdietten og suppedietten skal visstnok funke, men de fleste går jo opp igjen da. Kurer med veldig lavt kaloriinnhold er etter min mening en frytelig ide, det ødelegger forbrenningen og resultatet av det er at du bare går opp mer. Jeg ville heller trena, drukket masse vann, byttet ut brød med knekkebrød og spist supersunne middager med masse grønnsaker+ noen dager trening, er du heldig gir det resultater på et par kilo. Ellers støtter jeg ugl@, er masse fine hold-in:)
fjellgeita♀09 ♂10baby14 Skrevet 10. april 2010 #14 Skrevet 10. april 2010 Lev på vann, sitron og agurk. tror ikke det finnes noen andre tips for å gå ned i vekt på så kort tid
Loglady Skrevet 10. april 2010 #15 Skrevet 10. april 2010 Forbrenningen ødelegges ikke av en uke på slike dietter. Det tar flere uker. Bare til opplysning. Når mye mat er lagret i magen, vil buken stikke ut og man ser tjukkere ut enn selve fettet tilsvarer. Da hjelper det å minske magen ved å spise lite over en kort periode. Du kan fort se atskillig slankere ut til denne ene kvelden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå