Gå til innhold

Stille før stormen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lillegutt har de to siste dagene fått en veldig annerledes døgnrytme.. Han har hele veien stort sett vært veldig aktiv flere ganger om dagen,men i de siste dagene har han kun gitt livstegn fra seg på kvelden... Før kunne han holde på i en halvtimes tid flere ganger om dagen, men i de siste dagene et det kun en halvtime på kvelden han gir livstegn fra seg, ellers ingenting!

 

Er det stille før stormen? Kan det bety at noe er i ferd med å skje? er 38 uker og har hatt kynnere, økende menssmerter og murringer og nedpress de to siste ukene ca..

 

håper på svar, blir jo litt bekymret når han brått blir så stille..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er nok helt normalt da de får mye mindre plass å bevege seg på ettersom de nå bare legger på seg...

Hadde det sånn med mine tre også,de ble veldig mye roligere de siste par ukene...måtte av og til dytte litt bare for å se de reagerte...mulig hodet kansje har festet seg og da blir også bevegligheten mindre..

Du skal vel inn på kontroll nå føre fødselen så da får du jo vite om hodet er festet. Du merker jo bevegelse hver dag til fast tid så tror ikke du skal bekymre deg for dette...går nok fint skal du se..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...