Delfino-fødeklar- Skrevet 3. april 2010 #1 Skrevet 3. april 2010 Er det noen som har link til registrering av rier? jeg hadde en svensk link som jeg brukte når jeg fikk min sønn. men pcn har vært ødelagt så jeg har sletta den fra favoritter
Gjest Skrevet 3. april 2010 #2 Skrevet 3. april 2010 Denne kanskje? http://www.varktimer.se/ (ps. Eirik er så fint navn;) måtte bare si det)
Delfino-fødeklar- Skrevet 3. april 2010 Forfatter #3 Skrevet 3. april 2010 Å tusen takk, var denne jeg mente Takk Eirik er et veldig pent og stødig navn :=) 1 år nå..
Gjest Skrevet 3. april 2010 #4 Skrevet 3. april 2010 Hadde jeg ikke hatt en Eirik i nær familie så hadde det vært 1.valg på "guttenavn-lista". Flott navn!! Lenge til termin?
Delfino-fødeklar- Skrevet 4. april 2010 Forfatter #5 Skrevet 4. april 2010 Prøver å bli gravid, så er nok det ja var bare ei venninne som ville ha den, da hun hadde rier i går :=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå