Anonym bruker Skrevet 3. april 2010 #1 Skrevet 3. april 2010 Siden dere ikke har behov for å være anonyme ???
SuperGlad Skrevet 3. april 2010 #2 Skrevet 3. april 2010 For dette er den "nye" skravlesiden. Det er jo her det er raskest flyt av spm og svar, ikke på skravlesiden og div småtroll-sidene.
Anonym bruker Skrevet 3. april 2010 #3 Skrevet 3. april 2010 Kanskje fordi man får flere svar her, siden man kan være anonym? Er kun ett fåtall som faktisk svarer med nick her...
Gjest Skrevet 3. april 2010 #4 Skrevet 3. april 2010 Fordi det er her det er folk, det er ganske dødt på de andre forumene...og dessuten er det mye morsomt her, siden folk skriver bortimot hva som helst når de kan klikke på anonym:)
Anonym bruker Skrevet 3. april 2010 #5 Skrevet 3. april 2010 Mye folk gir raske svar og andre har mulighet til å svare annonymt.
Gjest Skrevet 3. april 2010 #6 Skrevet 3. april 2010 Med unntak av skravlesiden er det valgfritt om man vil være anonym på alle forum på bim og dib. Noen velger å alltid være anonym, noen er aldri anonyme mens resten velger ut fra tråden om de trykker på anonymknappen eller ikke. Så svaret er jo at det er valgfritt på anonymforum som på de fleste andre at man KAN være anonym.
Gjest Skrevet 3. april 2010 #9 Skrevet 3. april 2010 Av akkurat samme grunn som de andre her har sagt. Det er flere som faktisk bruker dette forumet, og en har mulighet til å få svar kjappt, og hvis det er noe flaut eller veldig privat, så kan en faktisk være anonym. Dette er den nye skravlesiden med fordelen av å kunne være anonym!
Voilà Skrevet 3. april 2010 #10 Skrevet 3. april 2010 Det er jo her det skjer?! Dessuten kan man vel få lov å signere med nick? Selvom det er ett anonymforum? Jeg mener, spørsmål fra anonym trenger ikke nødvendigvis betyr svar fra anonym..
Aliena Skrevet 3. april 2010 #11 Skrevet 3. april 2010 Synes det er ganske festlig her til tidder. Dessuten er jeg ikke noen aktiv bruker, så har ikke det store behovet for å være anonym.
Mortilbarn Skrevet 3. april 2010 #13 Skrevet 3. april 2010 Signerer Ina. Selv om man stiller spørsmålene anonymt, så trenger man jo ikke å avgi anonyme svar..?
brooklyn Skrevet 3. april 2010 #14 Skrevet 3. april 2010 Jupp! Og selv om jeg signerer med nick er det ingen (nesten) som vet hvem jeg er i virkeligheten. Så anonym er jeg vel uansett?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå