*Frøken Lykkelig med ♂* Skrevet 2. april 2010 #1 Skrevet 2. april 2010 Det stikker skikkelig i høyre side av magen! (min høyre side)...! Kjennes ut som om det svir også.. Varer noen minutter, så blir det borte.. så kommer det tilbake litt etterpå og varer noen minutter igjen... Hva er dette? Trenger jeg bekymre meg? Går på do som vanlig så kan ikke være det ?
*Frøken Lykkelig med ♂* Skrevet 2. april 2010 Forfatter #2 Skrevet 2. april 2010 Er forresten litt nederst i magen mot siden, litt mot ryggen igjen, men ikke helt på siden.. Det er ikke ligamentene,eller noe sånn... ligger lenger opp en det og mer ut på siden... om noen skjønner hvor jeg mener da.. hehe
Gjest Skrevet 3. april 2010 #5 Skrevet 3. april 2010 Hvordan går det med disse smertene Linyen? Har de gitt seg??
*Frøken Lykkelig med ♂* Skrevet 3. april 2010 Forfatter #6 Skrevet 3. april 2010 nja.. ikke kjent noe enda, men har ligget å dratt meg litt i senga idag så har ikke vært oppe å beveget meg mye enda... hadde de av og på i hele går så håper de er borte i dag.. skal oppdatere om de kommer tilbake i dag!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå