Ranveig R Skrevet 31. mars 2010 #3 Skrevet 31. mars 2010 Brukbare navn begge to, men hadde nok gått for Mathilde, men utan h. Huskar godt ei jente som blei kalt Mat-hilde, så h'en er uaktuell for meg.
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 31. mars 2010 #5 Skrevet 31. mars 2010 sofia. hadde en venninne en gang som het matilde. og vi kaldte henne bare matkilde.... så det navnet er liksom litt ødelagt for meg, selv med a
Anonym bruker Skrevet 31. mars 2010 #6 Skrevet 31. mars 2010 Mathilde for det heter jenta vår og jeg er veldig fornøyd med navnet . Enig med Ranveig R med den h`en. Vi tenkte ikke over det før lang tid etterpå og nå er den der bare fortsatt. Hadde nok tatt uten h om jeg skulle valgt en gang til . Men selve navnet er vi veldig fornøyd med.
Anonym bruker Skrevet 1. april 2010 #7 Skrevet 1. april 2010 Har sansen for korte navn, derfor Sofie. Men Matilde er også pent. Men disse a`ene til slutt synes jeg ødelegger litt, penere med e
Anonym bruker Skrevet 1. april 2010 #8 Skrevet 1. april 2010 Sofia!!! nydelig! Vurderer å gi min minste det som mellomnavn selv om hun snart er 2 år... det er bare sååå fint!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå