Mamma til ♀♀ & ♂ Skrevet 31. mars 2010 #1 Skrevet 31. mars 2010 Er så spent på henne, på hvordan det har gått! Håper hun ligger på sykehuset med sitt lille nurk i armene. Det fortjener henne nå!
♥ Ble april barn ♥ Skrevet 31. mars 2010 #2 Skrevet 31. mars 2010 Ikke hørt fra ATE, men har selv vært innlagt på SØF, avd. B3 nå pga komplikasjoner. ATE skulle jo bli innlagt der mandag for igangsetting tirsdag... Mandag kveld kom det inn en som var HØY GRAVID som ble lagt på observasjonsposten, om dette var ATE vet jeg ikke. Hvis ATE, så det iallefall ut som om denne personen var i relativ god form. Uansett må ATE ha lykke til, forhåpentligvis er ho ferdig nå og koser seg med den lille
fresh Skrevet 31. mars 2010 #3 Skrevet 31. mars 2010 Unskyld at jeg spør, men hva er det med ATE? Har sett så enormt mange innleg med "til ate", "kjære ate" osv... Noen spesielt der, eller bare ei som er aktiv og "alle" kjenner til her inne?
vero:o) Skrevet 31. mars 2010 #4 Skrevet 31. mars 2010 bare ei som er aktiv...og har vert desperat etter å få babyen ut:)hehe...hun har prøvd alt i minst en måned
Mamma til*2 jenter* Skrevet 31. mars 2010 #5 Skrevet 31. mars 2010 Har ikke hørt noe men krysser fingrene for at hun nå har babyen sin i armene!!
ღMadame_mim ღ Skrevet 1. april 2010 #6 Skrevet 1. april 2010 Har hun ikke født enda?? Logget meg inn her for å lese fødehistorien jeg nå, huff var jo sikker på at hun hadde født nå!! Hun har jo gått å håpet på fødsel lenger enn meg og jenta mi er 14 dager i dag!! Hun ble i tillegg født 16 dager på overtid!! Håper Ate er på barsel nå da, og at det er derfor ikke vi ikke har hørt noe :-)
Gjest Skrevet 1. april 2010 #7 Skrevet 1. april 2010 Ja,vi får håpe d! Hun titter nok innom her til uka,stolt som bare det! :-))))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå